Ferie zimowe w „rozkwicie”

W województwie mazowieckim ferie zimowe w „rozkwicie”. Świetlica środowiskowa Sióstr Miłosierdzia przy Domu Prowincjalnym w Warszawie cieszy się udziałem aż 22 dzieci, które w tym czasie korzystają z jej działalności.

Pierwszy tydzień dzieci razem z Siostrami-opiekunami przeżyły bardzo intensywnie. Miały miejsce gry i zabawy integracyjne na świetlicy oraz zajęcia plastyczne, podczas których dzieci starsze wykonywały albumy na zdjęcia a młodsze maski karnawałowe. Były warsztaty świec sojowych w Artlab przy ul. Starej 4 oraz wycieczka do Muzeum Warszawy, gdzie uczestnicy brali udział w lekcji pt. „ Muzealny detektyw”. Nie zabrakło też wyjścia na sanki i lepienie bałwana a w środę spełniło się marzenie dzieci – spędzenie pięknego czasu na lodowisku pod Pałacem Kultury i Nauki.

Przed dziećmi jeszcze II tydzień ferii. Zaplanowane wyjście do kina, na lodowisko, warsztaty malowania na tkaninie oraz Muzeum Farmacji. Życzymy równie udanego i bezpiecznego tygodnia pod czułą opieką Bożej Opatrzności.