Szczęśliwy Dzień Dziecka

Przywitanie Pary Prezydenckiej przez Siostrę Bożenę, Dyrektor SOW

W tym dniu 1 czerwca 2021r. zaszczycili nas swoją obecnością Pan Prezydent Andrzej Duda wraz z Małżonką, Pani Agatą Kornhauser-Duda.

Celem wizyty było spotkanie z wychowankami Specjalnego Ośrodka Wychowawczego oraz z najmłodszymi dziećmi z Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego. Obydwa dzieła prowadzone są przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a Paulo w Pęcherach – Łbiskach.

Przywitanie przez Pracowników i Siostry
Przywitanie przez Przedszkolaki

Przed wejściem do Ośrodka Para Prezydencka została powitana przez wszystkich pracowników.

Spotkania przebiegały w atmosferze radości i wzruszeń. Para Prezydencka aktywnie włączyła się do trwającej zabawy wychowanków Ośrodka i wzięła czynny udział w odbywających się zajęciach sportowych na placu zabaw. Następnie Para Prezydencka udała się na przedszkolny plac zabaw, na którym odbywał się festyn. W atmosferze wielkiej radości wykonywano pamiątkowe zdjęcia. Tak utrwalaliśmy te cudowne, szybko mijające chwile (poniżej na zdjęciach).

Zabawa z dziećmi

Z okazji Dnia Dziecka wszystkie dzieci otrzymały upominki, a dodatkowo grupy zostały obdarowane prezentami.

W kółeczku

Na zakończenie wizyty Para Prezydencka spotkała się ze Wspólnotą Sióstr mieszkających i prowadzących dzieła. Również Kaplica Zgromadzenia Sióstr otrzymała prezent – obraz z relikwiami Świętego Jana Pawła II.

Wspólne zdjęcie z dziećmi SOW
Wspólne zdjęcie z Przedszkolakami