Przyjęcie nowych członków do Stowarzyszenia WMM

Akt oddania

Pragniemy podzielić się wielką radością, którą było przyjęcie nowych członków do Stowarzyszenia Wincentyńskiej Młodzieży Maryjnej w dniu 29 października 2023 r. w Łomży.   

Uroczyste przyjęcie odbyło się podczas niedzielnej Mszy świętej z udziałem dzieci. Po pięknym kazaniu Ks. dr Zbigniewa Skuzy, dotyczącym św. Katarzyny Labouré i Cudownego Medalika, Ksiądz proboszcz Jacek Czaplicki nałożył dzieciom Medale Maryi Niepokalanej. Medal na białej wstążce otrzymało jedenaścioro dzieci, a młodsze dzieci otrzymały Medalik na brązowym sznureczku, oczekując  na przyjęcie do Stowarzyszenia.

Dla nas wszystkich to był szczególny dzień  łaski oddania się pod opiekę  Maryi Niepokalanej a także dania świadectwa przynależności do Stowarzyszenia i publicznego złożenia Aktu Oddania swego życia Maryi.

Dziękujemy Maryi za łaski, którymi nas obdarzyła ciesząc się Jej obecnością i orędownictwem w naszym życiu a także jesteśmy wdzięczni za nowych członków i kandydatów do WMM, co daje nam iskrę nadziei, że pragnienie Maryi, by powstało Stowarzyszenie Dzieci Maryi jest realizowane w naszej parafii. Siostra Lena