Majówka w altanie

W altanie

W piątek 29 maja br. w Domu Pomocy Społecznej prowadzonym przez Siostry Miłosierdzia w Kurozwękach miała miejsce majówka w altanie.

Przy śpiewie Litanii loretańskiej i pieśni maryjnych mieszkańcy Domu Pomocy z personelem i Siostrami dziękowali Matce Bożej za opiekę nad Domem.

Była to również okazja, by złożyć życzenia z okazji Dnia Matki.