190.rocznica Objawień Matki Bożej Niepokalanej od Cudownego Medalika

Matka Boża dnia 27.XI.1830 r., podczas drugiego objawienia św. Katarzyny Labouré, powiedziała: „Przychodźcie do stopni tego Ołtarza. Tu łaski spłyną na każdego, kto o nie prosi z ufnością i żarliwością”.

Święta Katarzyna Labouré

W kaplicy Objawień panuje cisza i wiele ludzi w postawie klęczącej „u stóp Ołtarza” zanosi swoje intencje do Maryi prosząc Ją o wstawiennictwo. Czuje się tu szczególną obecność Matki, która przytula, pociesza i zanosi nasze prośby do swego Syna.

Jako przygotowanie do 190. rocznicy Objawień Matki Bożej Niepokalanej od Cudownego Medalika w Cudownej Kaplicy, miejscu objawień, była przeżywana 9-dniowa nowenna w różnych językach w intencji wszystkich kontynentów świata.

Z powodu pandemii w Kaplicy 27 i 28 listopada o godz. 12:30 będzie celebrowana uroczysta Msza Święta transmitowana on-line i wtedy każdy duchowo będzie obecny u stóp tego Ołtarza. Siostry w tych dniach będą rozdawać Cudowne Medaliki każdemu kto przyjdzie, by spotkać się z Matką.

Maryjo, Jedyna Matko naszego Zgromadzenia, Matko całej ludzkości i Pośredniczko łask, dziękujemy za wszystkie uproszone łaski. Prosimy, wstawiaj się za nami u Twego Syna i za Ubogimi, którym służymy.